Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMR25SN
Permintaan Quote
Melayu
DBMR25SN
  • Nombor Bahagian
    DBMR25SN
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • penamatan
    Solder
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    D*M
  • Nama lain
    IDBMR25SN
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DBMR25S
DBMR25S
Penerangan: DSUB 25 F SOD R FLOA G30 ZIN