Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMY25SA197
Permintaan Quote
Melayu
142022
DBMY25SA197
  • Nombor Bahagian
    DBMY25SA197
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Siri
    D*M
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A