Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCM27W2SA191
Permintaan Quote
Melayu
DCM27W2SA191
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DCM27W2SA191
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    8-26 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C) - 27W2
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    Combo D®, D*M
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDCM27W2SA191
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    27 (25 + 2 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A