Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCM37PEK87
Permintaan Quote
Melayu
DCM37PEK87
  • Nombor Bahagian
    DCM37PEK87
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Siri
    D*M
  • Nama lain
    IDCM37PEK87
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A