Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMA62SA197
Permintaan Quote
Melayu
DCMA62SA197
  • Nombor Bahagian
    DCMA62SA197
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    22-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Siri
    D*MA
  • Nama lain
    IDCMA62SA197
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    62
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A