Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMAM62PF225
Permintaan Quote
Melayu
DCMAM62PF225
  • Nombor Bahagian
    DCMAM62PF225
  • Penerangan
    CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Stainless Steel
    Bulk
  • Nama lain
    IDCMAM62PF225
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    62
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A