Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMAMYT37SNM
Permintaan Quote
Melayu
DCMAMYT37SNM
  • Nombor Bahagian
    DCMAMYT37SNM
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
    Bulk
  • Nama lain
    IDCMAMYT37SNM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A