Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMF37SR
Permintaan Quote
Melayu
DCMF37SR
  • Nombor Bahagian
    DCMF37SR
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    D*M
  • Nama lain
    IDCMF37SR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A