Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMM25W3SA
Permintaan Quote
Melayu
DCMM25W3SA
  • Nombor Bahagian
    DCMM25W3SA
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C) - 25W3
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Nama lain
    IDCMM25W3SA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    25 (22 + 3 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal and Coax or Power (Not Included)
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    50.0µin (1.27µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub, Combo
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DCMM25W3SA197
DCMM25W3SA197
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT