Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMM37PPK87
Permintaan Quote
Melayu
DCMM37PPK87
  • Nombor Bahagian
    DCMM37PPK87
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Nama lain
    IDCMM37PPK87
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A