Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMMC37SJ
Permintaan Quote
Melayu
DCMMC37SJ
  • Nombor Bahagian
    DCMMC37SJ
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Mounting Brackets
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    50.0µin (1.27µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DCMMC37SJA197
DCMMC37SJA197
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER