Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMME37PF
Permintaan Quote
Melayu
DCMME37PF
  • Nombor Bahagian
    DCMME37PF
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Nama lain
    IDCMME37PF
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A