Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMME37SZ
Permintaan Quote
Melayu
DCMME37SZ
  • Nombor Bahagian
    DCMME37SZ
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Nama lain
    IDCMME37SZ
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A