Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMMY27W2S
Permintaan Quote
Melayu
DCMMY27W2S
  • Nombor Bahagian
    DCMMY27W2S
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    8-26 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C) - 27W2
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Nama lain
    IDCMMY27W2S
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    27 (25 + 2 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A