Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDM50SNM
Permintaan Quote
Melayu
DDM50SNM
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DDM50SNM
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Siri
    D*M
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDDM50SNM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    50.0µin (1.27µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DDM50SMA101
DDM50SMA101
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Pengilang: Cannon
DDM50SF179A-A197
DDM50SF179A-A197
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Pengilang: Cannon
DDM50SNMB77
DDM50SNMB77
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
DDM50SNMK52
DDM50SNMK52