Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMAK50S
Permintaan Quote
Melayu
DDMAK50S
  • Nombor Bahagian
    DDMAK50S
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    D*MA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
  • Jarak Backset
DDMAK50SF0
DDMAK50SF0
Penerangan: DSUB 50 F CRIMP F0 .154" MH ZI
Pengilang: Cannon
DDMAK50SNMBF228F229K128
DDMAK50SNMBF228F229K128
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT