Permintaan Quote
Melayu
DDMAM50SA183F0
  • Nombor Bahagian
    DDMAM50SA183F0
  • Penerangan
    DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Shell Selesai Ketebalan
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
    50
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Cycles mengawan
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Penerangan terperinci
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position