Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMAM50SNMBK52
Permintaan Quote
Melayu
DDMAM50SNMBK52
  • Nombor Bahagian
    DDMAM50SNMBK52
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Gold Plated
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A