Permintaan Quote
Melayu
DDMAMF78SNMF0
  • Nombor Bahagian
    DDMAMF78SNMF0
  • Penerangan
    DSUB 78 F NM FLOA
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Shell Selesai Ketebalan
  • Siri
    24308-Style, D*MAM
  • Nama lain
    IDDMAMF78SNMF0
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan
    78
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Cycles mengawan
    500
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Thermoplastic
  • Penerangan terperinci
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position
  • Jenis penyambung
    Receptacle for Female Contacts
  • Style penyambung
    D-Sub, High Density
  • warna
DDMAMF78SNM
DDMAMF78SNM
Penerangan: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT