Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMAMT50S
Permintaan Quote
Melayu
DDMAMT50S
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DDMAMT50S
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MAM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Cable Side (M3)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A