Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMM43W2PA
Permintaan Quote
Melayu
DDMM43W2PA
  • Nombor Bahagian
    DDMM43W2PA
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D) - 43W2
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Nama lain
    IDDMM43W2PA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    43 (41 + 2 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Penerangan terperinci
    43 (41 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A