Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMM50PH
Permintaan Quote
Melayu
DDMM50PH
  • Nombor Bahagian
    DDMM50PH
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
  • penamatan
    Solder
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A