Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMM50PN
Permintaan Quote
Melayu
DDMM50PN
  • Nombor Bahagian
    DDMM50PN
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Nama lain
    IDDMM50PN
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    50.0µin (1.27µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DDMM50PNA101
DDMM50PNA101
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Pengilang: Cannon
DDMM50PNK87
DDMM50PNK87
Pengilang: Cannon
DDMM50PNMBK52
DDMM50PNMBK52
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT