Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMME50P
Permintaan Quote
Melayu
DDMME50P
  • Nombor Bahagian
    DDMME50P
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDDMME50P
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Cable Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    50.0µin (1.27µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DDMME50PE
DDMME50PE
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Pengilang: Cannon
DDMME24W7SA101
DDMME24W7SA101
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT
Pengilang: Cannon
DDMME50PZA101
DDMME50PZA101
DDMME36W4PM
DDMME36W4PM
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
DDMME50P
DDMME50P
Penerangan: DSUB 50 M SOD CLIN G50 ZINC
Pengilang: Bel
DDMME50PF179A
DDMME50PF179A
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
DDMME50PC
DDMME50PC
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER