Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMME50SE
Permintaan Quote
Melayu
DDMME50SE
  • Nombor Bahagian
    DDMME50SE
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Nama lain
    IDDMME50SE
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A