Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DDMMR36W4P
Permintaan Quote
Melayu
DDMMR36W4P
  • Nombor Bahagian
    DDMMR36W4P
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 36POS PNL MNT
  • tolok Wire
    8-26 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D) - 36W4
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Nama lain
    IDDMMR36W4P
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    36 (32 + 4 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Penerangan terperinci
    36 (32 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A