Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling - Perumahan > KJB0T17F26BA
Permintaan Quote
Melayu
KJB0T17F26BA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KJB0T17F26BA
  • Penerangan
    CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Jenis
    For Female Sockets
  • perisai
    Unshielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    17-26
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Electroless Nickel
  • Siri
    KJB
  • pembungkusan
    Bulk
  • orientasi
    A
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    26
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Plastic
  • Perlindungan Ingress
    Environment Resistant
  • termasuk
  • Warna perumahan
    Silver
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount