Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KJB6T23M55PA
Permintaan Quote
Melayu
KJB6T23M55PA
  • Nombor Bahagian
    KJB6T23M55PA
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    9-35
  • Bahan Shell
    Composite
  • orientasi
    A
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    55
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold