Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KJB7T23F21SC
Permintaan Quote
Melayu
KJB7T23F21SC
  • Nombor Bahagian
    KJB7T23F21SC
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell Saiz - Insert
    9-35
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • orientasi
    C
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    21
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Bulkhead - Front Side Nut
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold