Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KPSE6E22-55SWDN
Permintaan Quote
Melayu
KPSE6E22-55SWDN
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KPSE6E22-55SWDN
  • Penerangan
    CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    600VAC, 850VDC
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    22-55
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Olive Drab Cadmium
  • Siri
    KPSE
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IKPSE6E22-55SWDN
    KPSE6E2255SWDN
  • orientasi
    W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    55
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
    Environment Resistant
  • ciri-ciri
    Shrink Boot Adapter
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
  • Rating Semasa
    7.5A