Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KPT01A12-10SW
Permintaan Quote
Melayu
KPT01A12-10SW
  • Nombor Bahagian
    KPT01A12-10SW
  • Penerangan
    CONN RCPT 10POS W/SKT INLINE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    600VAC, 850VDC
  • Atribut jenis
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell Saiz - Insert (Convert Dari)
    Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
  • Shell Bahan Kemasan
  • Siri
    MIL-DTL-26482 Series I, KPT
  • Rosh Status
    Bulk
  • Nama lain
    IKPT01A12-10SW
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    10
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Nombor Bahagian pengilang
    KPT01A12-10SW
  • Diameter besar Dibekalkan
    12-10
  • ciri-ciri
  • berkembang Penerangan
    10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Penerangan
    CONN RCPT 10POS W/SKT INLINE
  • Rating Semasa
    7.5A