Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KPT02E20-41SW
Permintaan Quote
Melayu
KPT02E20-41SW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KPT02E20-41SW
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    600VAC, 850VDC
  • penamatan
    Solder Cup
  • perisai
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    20-41
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Olive Drab Cadmium
  • Siri
    KPT
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IKPT02E20-41SW
    KPT02E2041SW
  • orientasi
    W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    41
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
    Environment Resistant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
    50.0µin (1.27µm)
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • warna
    Olive Drab
KPT02E20-41PX
KPT02E20-41PX
Penerangan: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Pengilang: Cannon
KPT02E20-41SWDV
KPT02E20-41SWDV
Penerangan: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Pengilang: Cannon
KPT02E20-41SWA71
KPT02E20-41SWA71
Penerangan: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP