Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KPT2E22-55SWDV
Permintaan Quote
Melayu
KPT2E22-55SWDV
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KPT2E22-55SWDV
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 55POS GOLD SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    600VAC, 850VDC
  • penamatan
    Solder
  • perisai
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    8-33
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Olive Drab Cadmium
  • Siri
    KPT
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IKPT2E22-55SWDV
    KPT2E2255SWDV
  • orientasi
    W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    55
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
    Environment Resistant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
  • Rating Semasa
    7.5A