Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KPT6E20-16SWDN
Permintaan Quote
Melayu
KPT6E20-16SWDN
  • Nombor Bahagian
    KPT6E20-16SWDN
  • Penerangan
    CONN PLUG 16POS INLINE SKT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    1000VAC, 1400VDC
  • Atribut jenis
    Environment Resistant
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell Saiz - Insert (Convert Dari)
    Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
  • Shell Bahan Kemasan
  • Siri
    MIL-DTL-26482 Series I, KPT
  • Rosh Status
    Bulk
  • Nama lain
    KPT6E2016SWDN
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    16
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Nombor Bahagian pengilang
    KPT6E20-16SWDN
  • Diameter besar Dibekalkan
    20-16
  • ciri-ciri
    Shrink Boot Adapter
  • berkembang Penerangan
    16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Penerangan
    CONN PLUG 16POS INLINE SKT
  • Rating Semasa
    13A