Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > KPTC2E22-55SCMB
Permintaan Quote
Melayu
KPTC2E22-55SCMB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KPTC2E22-55SCMB
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    600VAC, 850VDC
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    9-35
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Nickel
  • Siri
    KPTC
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IKPTC2E22-55SCMB
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    55
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    Environment Resistant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
  • Rating Semasa
    7.5A