Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > MDM-100SSP
Permintaan Quote
Melayu
MDM-100SSP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MDM-100SSP
  • Penerangan
    CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
  • Shell Bahan Kemasan
    Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated
  • Siri
    83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan
    100
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    3A