Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > MDM-21SSM2
Permintaan Quote
Melayu
MDM-21SSM2
  • Nombor Bahagian
    MDM-21SSM2
  • Penerangan
    CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    21
  • flange Ciri
    Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
  • Penerangan terperinci
    21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    3A