Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > MDM-37SSKA174
Permintaan Quote
Melayu
MDM-37SSKA174
  • Nombor Bahagian
    MDM-37SSKA174
  • Penerangan
    CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
  • Shell Bahan Kemasan
    Aluminum, Nickel Plated, Electroless
    Bulk
  • Nama lain
    IMDM-37SSKA174
    MDM37SSKA174
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • flange Ciri
    Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    3A