Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > MDVB1-37PL87
Permintaan Quote
Melayu
MDVB1-37PL87
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MDVB1-37PL87
  • Penerangan
    CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Penjual undefined / Penjual undefined
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Wire Leads
  • Shell saiz, penyambung Layout
    0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
  • Shell Bahan Kemasan
  • Siri
    MDVB
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Vendor undefined / Vendor undefined
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyester Thermoplastic, Glass Filled
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    3A