Permintaan Quote
Melayu
MJSB-26PL97
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MJSB-26PL97
  • Penerangan
    MICRO
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Penjual undefined / Penjual undefined
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    400V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Cable/Wire
  • menyelubungi
    Unshrouded
  • Siri
    MJS
  • Row Jarak - Mengawan
  • Pitch - Mengawan
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    26
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
    Vendor undefined / Vendor undefined
  • Berbeza Penghantaran Data
    Diallyl Phthalate (DAP)
  • penebat Tinggi
    0.170" (4.32mm)
  • penebat Warna
    Green
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole 26 position
  • Rating Semasa
    3A