Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > MS3101E22-14SW
Permintaan Quote
Melayu
MS3101E22-14SW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MS3101E22-14SW
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    500VAC, 700VDC
  • penamatan
    Solder Cup
  • perisai
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    22-14
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Olive Drab Cadmium
  • Siri
    Military, MIL-DTL-5015, MS
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IMS3101E22-14SW
    MS3101E2214SW
  • orientasi
    W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
    Environment Resistant
  • ciri-ciri
    Cable Clamp
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
  • Rating Semasa
    22A