Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > PV70L20-16SW
Permintaan Quote
Melayu
PV70L20-16SW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PV70L20-16SW
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    9-35
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Electroless Nickel
  • Siri
    PV
  • pembungkusan
    Bulk
  • orientasi
    W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    16
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold