Permintaan Quote
Melayu
TP10R3E02Y
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TP10R3E02Y
  • Penerangan
    CONN RCPT R/A PCB 10POS GOLD
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    240V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Cable/Wire
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    Trident Slimline
  • Row Jarak - Mengawan
  • Pitch - Mengawan
    0.200" (5.08mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
    192991-0540-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    10
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA), Nylon
  • penebat Tinggi
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Earth Contact - Position 2
  • Jenis Fastening
    Latch Holder
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.200" (5.08mm)
  • Rating Semasa
    10A