Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung segi empat tepat - Perumahan > TST36RA00
Permintaan Quote
Melayu
2378535Image TST36RA00.Cannon
TST36RA00
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
105+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TST36RA00
  • Penerangan
    CONN RCPT HSG 36POS PNL MNT
  • Siri
    Trident Rectangular
  • Jarak Row
    0.200" (5.08mm)
  • Pitch
    0.200" (5.08mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    192923-6050-ND
    TST36RA00-ND
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan
    36
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Snap-In
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Latch Holder
  • Penerangan terperinci
    36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)