Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung segi empat tepat - Perumahan > VRPC-12S-20
Permintaan Quote
Melayu
6886461Image VRPC-12S-20.Cannon
VRPC-12S-20
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VRPC-12S-20
  • Penerangan
    CONN PLUG HOUSING 12POS
  • Siri
    VRPC
  • Jarak Row
  • Pitch
    0.236" (6.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    000L26510
    1003-2212-ND
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    12
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Locking Ramp
  • Penerangan terperinci
    12 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.236" (6.00mm)