Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > C11501-13.560000MHZ
Permintaan Quote
Melayu
C11501-13.560000MHZ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    C11501-13.560000MHZ
  • Penerangan
    OSC XO 13.56MHZ TTL PC PIN
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    Q9751017
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Oscillator
C115288-6269
C115288-6269
Penerangan: MDM-115288-6269-A174-FR022
Pengilang: C&K
C11506_BROOKE-S
C11506_BROOKE-S
Penerangan: LENS REFL 1P 45MM RND OD 19.5MM
Pengilang: LEDiL
C115
C115
Penerangan: CARRYING CASE POLYESTER BLK/YEL
Pengilang: Fluke Electronics
Penerangan: BIT POWER COMBINATION #1 1.00"
Pengilang: Klein Tools
C11520_NIS83-MX-7-M
C11520_NIS83-MX-7-M
Penerangan: LENS CLEAR 21DEG MEDIUM ADHESIVE
Pengilang: LEDiL
C11498_NIS83-MX-7-M-PC
C11498_NIS83-MX-7-M-PC
Penerangan: LENS ARRAY ROUND 7 POS 38MM D 12