Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - SCR > CS218-35PB
Permintaan Quote
Melayu
CS218-35PB
  • Nombor Bahagian
    CS218-35PB
  • Penerangan
    DIODE RECT 35A 1200V TO-218
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri (VTM) (Max)
    2.2V
  • Voltan - Off Negeri
    1.2kV
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-218
  • Siri
  • Jenis SCR
    Standard Recovery
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-218-3
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    SCR 1.2kV 35A Standard Recovery Through Hole TO-218
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    35A
  • Semasa - Off Negeri (Max)
    20µA
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    400A @ 100Hz
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    75mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    50mA