Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > A5KP17CA-G
Permintaan Quote
Melayu
5793676Image A5KP17CA-G.Comchip Technology
A5KP17CA-G
  • Nombor Bahagian
    A5KP17CA-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 17V 27.6V R-6
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    17V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    27.6V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    18.9V
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    181.16A