Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > ACDST-2004S-HF
Permintaan Quote
Melayu
1739084Image ACDST-2004S-HF.Comchip Technology
ACDST-2004S-HF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ACDST-2004S-HF
  • Penerangan
    DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1V @ 100mA
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    300V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23-3
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    50ns
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Nama lain
  • Suhu operasi - Junction
    -60°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Series Connection
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 225mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100nA @ 240V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    225mA
ACDC9V-H
ACDC9V-H
Penerangan: ADAPTER AD/DC 9V 100MA HONG KONG