Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV02W161B-HF
Permintaan Quote
Melayu
1805494Image ATV02W161B-HF.Comchip Technology
ATV02W161B-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV02W161B-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 160V 259V SOD123
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    160V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    259V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    178V
  • Power - Pulse Peak
    200W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    770mA